Mesaj gönder
Ana sayfa

Jiangyin Brightsail Machinery Co.,Ltd. şirket Profili

şirket Profili

Fabrika 2002 yılında kurulan BrightSail Machinery Co, Ltd yaygın gıda, ilaç, kimya ve diğer sektörlerde kullanılan taşlama makineleri, karıştırma makineleri, kurutma makineleri, taşıma makineleri, paketleme makineleri, eleme makineleri, vb üretiminde uzmanlaşmıştır.

BrightSail Makine Jiangsu Eyaleti, Wuxi şehrinde bulur. BrightSail Machinery'den Wuxi tren istasyonuna veya Wuxi havaalanına 40 dakika sürer ve Wuxi istasyonundan Şangay tren istasyonuna veya Şanghay havaalanına yüksek hızlı trenle 30 dakika sürer, bu nedenle ulaşım çok uygundur.

Bu yıllar boyunca şirket, yurtiçinde ve yurtdışında benzer ürünlerin özelliklerini ve avantajlarını özümseme temelinde ayrıntılı tasarım ve iyileştirme yaptı. Ürünlerimiz şu anda 50'den fazla ülkeye satıldı ve yurtiçinde ve yurtdışında da tüm müşteriler arasında iyi bir üne ve övgü kazandı. BrightSail Makine sizinle müreffeh bir gelecek yaratmaya hazır!

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Jiangyin BrightSail Makine İmalat Ltd.Şti selefi 2002 yılında kuruldu. Kuruluşun başında, biz esas olarak büyük değirmen makineleri üretti ve kırma, karıştırma, taşıma ekipmanları da dahil edildi. 2015'ten cesurca reform yaptık, işletmenin gelişim yönünün profesyonellere yönelik olarak sadece tek fikirli bir fikirle toz ekipmanı araştırmasına odaklandığını belirledik. 15 yıldan fazla 'geliştirme ve birikimi sonra firmamız, indusiry en etkili toz ekipman üreticilerinden biri olmuştur ve müşterilerimizden büyük ün kazandı.

video
<-Video Images->
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Şirket ticaret

Satıcı

Markalar : Brightsail

No. Çalışanları : >100

Yıllık satış : 100-500

Yıl kurulan : 2002

İhracat p.c : 70% - 80%

Country / Region: Jiangsu, China

Ownership: Private Owner

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Jiangyin Brightsail Machinery Co.,Ltd. Sertifikalar Çin Jiangyin Brightsail Machinery Co.,Ltd. Sertifikalar Çin Jiangyin Brightsail Machinery Co.,Ltd. Sertifikalar Çin Jiangyin Brightsail Machinery Co.,Ltd. Sertifikalar