Mesaj gönder
Ana sayfa

Jiangyin Brightsail Machinery Co.,Ltd. Fabrika turu

Sertifika
Çin Jiangyin Brightsail Machinery Co.,Ltd. Sertifikalar
Çin Jiangyin Brightsail Machinery Co.,Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
Brightsail Machinery çok iyi bir şirket, ürünlerini şu anda iki kez satın aldık, makineleri çok iyi ve fabrikamızda iyi çalışıyor. Onlarla iletişime geçmekten ve sipariş vermekten çekinmeyin.

—— Medifoods Grubu

Brightsail Machinery'den nohut ve baharat tozu yapmak için iki işleme hattı satın aldık, tüm makineler fabrikamızda iyi çalışıyor.

—— Imtiaz

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı

  Pulverizatör makineleri, karıştırma makineleri, kurutma makineleri, eleme makineleri, konveyör makineleri, paketleme makineleri ve gıda, kimya, ilaç ve diğer sektörlerde yaygın olarak kullanılan diğer makineler yapımında uzmanız.

  Bu yıllar boyunca, ürünlerimizi 50'den fazla ülkeye sattık ve müşterilerimizden büyük bir ün kazandık.

  Bizim atölye:

  Müşterilerimiz için kılıfları:

  Bu işleme hattı Amerikalı müşterimiz için karides tozu yapmak içindir.

  Bu işleme hattı Yeni Zelanda müşterimiz için nohut tozu yapmak içindir.

  Bu işleme hattı Pakistan müşterimiz için baharat tozu yapmak içindir.

  Ayrıca diğer müşterilerimizin taleplerini karşılamaları için birçok işleme hattımız var ve ürünlerimizden çok memnunlar.

 • OEM / ODM

  Jiangyin BrightSail Makine İmalat Ltd.Şti 15'den fazla ABD, Manitowoc Vinç Equipment Co Ltd ABD, Fransa Potain, Zoomlion ve diğer büyük tanınmış işletmelere kaynak hizmeti veren Jiangyin Heng Sheng Çelik Yapı Ltd.Şti aittir yıl.

  Size büyük ölçekli çelik yapıların komple üretim kapasitesini sağlayabiliriz.
  Biz yapıları ve çok sayıda vasıflı işçi üretimi için farklı ekipman var, böylece büyük ağır iş bileşenleri kapasitesi Çin'de çok yüksek bir seviyeye ulaşır.

 • Ar-Ge

  Müşterilerimizin gereksinimlerini karşılamak için ürünlerimizi geliştirmek ve geliştirmek için profesyonel Ar-Ge ekibimiz var. Örneğin, çeşitli baharatları bağımsız olarak ezmek için BSDF gelişmiş çekiçli değirmen olarak adlandırılan bir taşlama makinesi geliştirdik, kaba kırıcı, orta ince öğütme ve ince öğütme alanını (3 öğütme alanı) bir araya getiriyor, malzeme aynı anda üç kez öğütülecek .

İletişim bilgileri
Jiangyin Brightsail Machinery Co.,Ltd.

İlgili kişi: Mrs. Qian

Tel: 0086 15961653782

Faks: 86-510-8638-9258

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)