Ana sayfa ÜrünlerToz Öğütücü Makinesi

Tarak Kakao Kabuğu için Hayvan Yemi Gıda Toz Öğütücü Makinesi Toz Pulverizatör

Sertifika
Çin Jiangyin Brightsail Machinery Co.,Ltd. Sertifikalar
Çin Jiangyin Brightsail Machinery Co.,Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
Brightsail Machinery çok iyi bir şirket, ürünlerini şu anda iki kez satın aldık, makineleri çok iyi ve fabrikamızda iyi çalışıyor. Onlarla iletişime geçmekten ve sipariş vermekten çekinmeyin.

—— Medifoods Grubu

Brightsail Machinery'den nohut ve baharat tozu yapmak için iki işleme hattı satın aldık, tüm makineler fabrikamızda iyi çalışıyor.

—— Imtiaz

Ben sohbet şimdi

Tarak Kakao Kabuğu için Hayvan Yemi Gıda Toz Öğütücü Makinesi Toz Pulverizatör

Tarak Kakao Kabuğu için Hayvan Yemi Gıda Toz Öğütücü Makinesi Toz Pulverizatör
Animal Feed Food Powder Grinder Machine Powder Pulverizer For Scallop Cocoa Shell
Tarak Kakao Kabuğu için Hayvan Yemi Gıda Toz Öğütücü Makinesi Toz Pulverizatör Tarak Kakao Kabuğu için Hayvan Yemi Gıda Toz Öğütücü Makinesi Toz Pulverizatör Tarak Kakao Kabuğu için Hayvan Yemi Gıda Toz Öğütücü Makinesi Toz Pulverizatör

Büyük resim :  Tarak Kakao Kabuğu için Hayvan Yemi Gıda Toz Öğütücü Makinesi Toz Pulverizatör

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Brightsail
Sertifika: CE ISO
Model numarası: BSDF
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: Bir set
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Konteyner
Teslim süresi: 30-35 gün
Ödeme koşulları: L/c, T/T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: ayda 15 setleri

Tarak Kakao Kabuğu için Hayvan Yemi Gıda Toz Öğütücü Makinesi Toz Pulverizatör

Açıklama
Garanti: Bir yıl Kapasite: 100-2000 kg / saat
İncelik: 10-120 ağ Motor: 22-75kw
Deşarj motoru: 0.75-1.5kw üfleyici: 7.5-18.5 kW
Voltaj: Özelleştirilmiş paket: konteyner
Vurgulamak:

toz taşlama makinesi

,

ultra ince toz taşlama

Hayvan yemi gıda toz taşlama makinesi tarak kakao kabuk toz pulverizerler

BSDF gelişmiş çekiçli değirmen, özellikle biber, zerdeçal, tarçın, kişniş, vb gibi baharat öğütmek için tasarlanmış firmamızdaki en son ürünümüzdür.

Oadopts a steel plate welding structure. çelik levha kaynak yapısı benimser. The motor and the crusher are installed on the same base. Motor ve kırıcı aynı tabana monte edilmiştir. They are driven by triangular belts. Üçgen kayışlar tarafından tahrik edilirler. The rotor is checked for dynamic balance and can work in forward and reverse directions. Rotor dinamik denge açısından kontrol edilir ve ileri ve geri yönlerde çalışabilir. . . This machine has reasonable structure, sturdy and durable, safe and reliable, easy installation, convenient operation, small vibration and high productivity. Bu makine makul yapısı vardır, sağlam ve dayanıklı, güvenli ve güvenilir, kolay kurulum, rahat çalışma, küçük titreşim ve yüksek verimlilik.

 

Ana bileşenler:

1. Base: It plays the role of connecting and supporting the various parts of the grinder to form a whole. 1. Temel: Bir bütün oluşturmak için öğütücünün çeşitli parçalarını bağlama ve destekleme rolünü oynar. The crushed material is discharged from the side of the crushing chamber. Ezilmiş malzeme ezme haznesinin yan tarafından boşaltılır.
2. Rotor: It is composed of main shaft, hammer frame, pin shaft, hammer piece, bearing and other parts. 2. Rotor: Ana şaft, çekiç çerçevesi, pim mili, çekiç parçası, rulman ve diğer parçalardan oluşur. It is the main moving part of the crusher. Kırıcının ana hareketli kısmıdır. The rotor rotates at a high speed. Rotor yüksek hızda döner. After assembly, a dynamic balance inspection is required without the pin and hammer. Montajdan sonra, pim ve çekiç olmadan dinamik bir denge kontrolü gereklidir.
3. Upper casing: the upper end has a feeding port, a semicircular ring gear, and the lower casing and the rotor form a crushing chamber. 3. Üst mahfaza: üst uç bir besleme portuna, yarım daire biçimli bir halka dişlisine sahiptir ve alt mahfaza ve rotor bir kırma odası oluşturur. The material is crushed in a crushing chamber. Malzeme bir kırma odasında ezilir.
4. Lower casing: side discharge port, which is equipped with ring gear, main shaft, hammer holder, hammer blade, blower blade and classification wheel. 4. Alt gövde: halka dişli, ana mil, çekiç tutucu, çekiç bıçak, üfleyici bıçak ve sınıflandırma tekerleği ile donatılmış yan deşarj portu. Inside the cabinet is divided into blast area, fine crushing area, classification area, medium crushing area and coarse crushing area. Kabinin içinde patlama alanı, ince kırma alanı, sınıflandırma alanı, orta kırma alanı ve kaba kırma alanı ayrılmıştır.

 

Ana Özellikler:

1) No need screen or sieve in mill chamber! 1) gerek değirmen odasında elek veya elek! Change powder particle size by changing speed. Hızı değiştirerek toz partikül boyutunu değiştirin.
2) Değirmen haznesinde elek olmadığından, öğütme sırasında değirmen haznesinde ısı yükselmez.
3) No need to worry power get stuck in the screens or product quality get affected by the heat from the mill. 3) Endişelenmenize gerek yok, ekranlarda sıkışıp kalmayın veya ürün kalitesi değirmenden gelen ısıdan etkilenir. That's why it is very suitable for grinding heat-sensitive material or material contains fiber or oil.The mill part combines coarse crusher, middle fine mill and fine mill together, which means it can makes fine powder directly from big raw material, very effective. Bu nedenle ısıya duyarlı malzemenin veya lif veya yağ içeren malzemenin öğütülmesi için çok uygundur. Değirmen parçası kaba kırıcı, orta ince değirmen ve ince değirmeni bir araya getirir, bu da doğrudan büyük hammaddeden ince tozu yapabileceği anlamına gelir.
4) daha fazla güç tasarrufu yapabilirsiniz, kapasitesi diğer aynı motor geleneksel değirmen çok daha büyük.

 

Şirketimiz:

Brightsail Machinery, İlaç İşleme, Kimyasal İşleme, Plastik İşleme ve Gıda işleme makinesi, paketleme makinesi ve ilgili ekipman konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir kuruluştur.
We have nearly huge plant of factory facilities and modern equipment. Biz neredeyse büyük fabrika tesisleri ve modern ekipman bitki var. After more than 18 years' efforts, our company has become one of the main food process machine suppliers in China. 18 yılı aşkın çabaların ardından, firmamız Çin'de ana gıda işleme makinesi tedarikçilerinden biri haline gelmiştir.
Ürünlerimizle ilgileniyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, sizin için en uygun makineyi tavsiye etmek için elimizden geleni yapacağız.

 

Teknik veri:

model BSDF-350 BSDF-450 BSDF-550 BSDF-650 BSDF-750
Kapasitesi (kg / saat) 100-200 300-500 400-800 600-900 800-1300
İncelik (gözenekli) 20-120 20-120 20-120 20-120 20-120
Taşlama motoru (kw) 22 37 45 55 75
Deşarj motoru (kw) 0.75 0.75 0.75 1.1 1.5
Üfleyici (KW) 7.5 15 15 18.5 18.5
Rotor hızı (rpm) 3500-4500 3300-4200 2900-3600 2400-3100 2100-2700

 

Tarak Kakao Kabuğu için Hayvan Yemi Gıda Toz Öğütücü Makinesi Toz Pulverizatör 0

İletişim bilgileri
Jiangyin Brightsail Machinery Co.,Ltd.

İlgili kişi: Jewel

Tel: 0086 15961653782

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)